Projekce elektro

Základním předpokladem dodávky každé elektroinstalace je zpracování kvalitní projektové dokumentace. Naše firma disponuje zkušeným a stabilním týmem elektro projektantů, kteří se neustále vzdělávají a sledují nové technologické trendy. Pokud hledáte kvalitního a stabilního partnera, pak jsme pro Vás ta pravá volba.

Software

Naše firma disponuje týmem zkušených programátorů, kteří probudí Vaši technologii k životu. Máme dlouholeté zkušenosti s programováním a vizualizací technologických procesů a s programováním robotů Kuka. Umíme si poradit s jednoúčelovými stroji i s rozsáhlou technologií. Pokud sháníte tým odborníků, jsme pro Vás ta správná volba.

Výroba rozvaděčů

Naše firma může nabídnout výrobu průmyslových rozváděčů. Používáme převážně oceloplechové skříně renomovaných značek. Máme tým výrobních pracovníků, kteří jsou pravidelně školeni a sledují nejnovější trendy v oblasti výroby rozváděčů. Výroba může probíhat, dle Vaší projektové dokumentace. Pokud dokumentaci nemáte, tak jsme schopni Vám ji zpracovat. Při výrobě dbáme nejen na funkci, dodržování ČSN norem, ale i na estetickou stránku rozváděče.

Montáže elektro

Naše firma může nabídnout montáže a opravy elektro instalací. Působíme především v oboru průmyslové automatizace. Jsme držiteli osvědčení a oprávnění pro montáže v objektech třídy A a B. Máme stabilní tým vyškolených montážních pracovníků. Montáže provádíme také subdodavatelským způsobem.

Záruční servis

Předpokladem pro dlouholetý a bezporuchový chod výrobních linek je jejich správná údržba. Naše firma může nabídnout pravidelné či občasné kontroly Vašich technologií. Při našich kontrolách se zaměřujeme na stav jednotlivých elektro komponentů. Na stav senzoriky a řídicího systému. Můžeme nabídnout také kalibraci technologických vah.

Technologie na klíč

Potřebujete navrhnout technologii na klíč? Pak jsme pro Vás ta správná volba. V koordinaci s našimi dlouholetými obchodními partnery jsme schopni pro Vás navrhnout technologii dle Vašich přání a požadavků. Specializujeme se na dopravní a vážicí technologie včetně mísičů atp.

Váhy a dávkování

Potřebujete pomoci s vážením a dávkováním? Pak jsme pro Vás ta pravá volba. Jako zakládající člen unie výrobců vah v ČR realizujeme tenzometrické váhy. Pro váhy používáme tenzometrické snímače firmy Hottinger Baldwin Messtechnik GMBH a vážní moduly integrované do PLC Schneider Electric a Siemens popř. samostatné vážicí aparatury. 

Řídící systémy

Základním kamenem každé výrobní linky je řídicí systém. Jeho správný návrh je důležitý pro chod linky i pro její budoucí rozšíření. Naše firma disponuje týmem zkušeným odborníků, kteří mají v této oblasti letité zkušenosti. Můžeme pomoci s návrhem a dodávkou řídicích systému pro Vaše výrobní linky i jednotlivé stroje.